Rychlý kontakt+420 605 968 027+420 731 379 806

Přívěsek nejen na klíče: indiánský talisman lapač snů

Přívěsek nejen na klíče lapač snů
Cena: 149,– 
Skladem 9 ks, více na dotaz

Popis produktu

Přívěsek na klíče, ale nejenom na klíče lapač snů. Tento přívěsek se stane hezkým doplňkem Vašich klíčů. Lapače snů jsou indiánské talismany, které zachycují špatné sny v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Za to ty dobré, sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby mohl s nimi  nadále pracovat. 

Význam talismanu, kterým může být lapač snů zdoben:

Kamínek: Kamínek uprostřed síťky znázorňuje "vlastní já" člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. 
Kruh: Kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh má zadržovat negativní vlnění. 
Peříčko: Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energiia sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla. 
Síť: Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí.

 

Modrá barva kamínku značí klid, rovnováhu a harmonické snění. 

 

  • Klíčenka je vyrobena z nerezové oceli 
  • Hezké zpracovní a provedení

Základní údaje

Celková délka8 cm

Podobné zboží

Mohlo by Vás zajímat