Rychlý kontakt+420 605 968 027+420 731 379 806

Pánské kompresní legíny Kapitán Amerika - vel. L

Pohodlné a stylové pánské kompresní legíny Captain America
Cena: 999,– 
Momentálně nedostupné

Popis produktu

Pánské kompresní legíny Kapitán Amerika, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Vhodné pro všechny sporty. Legíny jsou elastické a příjemné na dotek. Osvědčená kompresní textilie, která je dostatečně pohodlná i pro nošení po celý trenink. Kompresní prádlo podporuje na správných místech krevní oběh a tím je usnadněn odvod právě kyseliny mléčné a toxinů. Kompresní prádlo tak významně pomáhá po sportovním zatížení či při zotavení po zranění, aby se tělo rychleji dostalo zpět do kondice. Kvalitní a precizně sešité ploché švy jsou velmi pohodlné, vy se tak můžete lépe soustředit jen na svůj výkon. Překvapí Vás jeho funkčnost a design. 

Kompresní textilie přiléhá těsně na tělo díky čemu efektivně odvádí pot od těla na svrchní stranu trika. Legíny jsou potištěné speciální 3D technologií tisku, díky němuž ještě víc vynikne design. Oblečení bylo zhotoveno tak, aby bez ohledu na horko či zimu zachovávalo tělesnou teplotu v normě. V horké letní měsíce triko zajišťuje příjemný pocit chladu a v zimním období Vás zahřeje. Vše díky vlastnostem tohoto materiálu. 

 

  • Technologie zabraňující růstu bakterií, které způsobují zápach
  • "4 way stretch" - tato textilie je tkaná speciálním způsobem a zajistí lepší pohyblivost tím, že se dá natahovat ve všech směrech 
  • Chrání pokožku před přímým slunečním zářením
  • Systém pro odvod potu udržuje sportovce stále v suchu
  • Zlepšuje pohyblivost a urychluje vysychání
  • Hladké švy zabrání oděrkám

Základní údaje

Celková délka89 cm
Šířka boků90-95 cm
Šířka pasu68-72 cm
VelikostL